آرشيو

خبرنامه

آمار

آنلاین : 1
بازدید امروز : 35
بازدید دیروز : 3
بازدید هفته گذشته : 52
بازدید ماه گذشته : 307
بازدید سال گذشته : 19260
کل بازدید : 24598

مجتبی علوی فاضل امروز (چهارشنبه) در نشست خبری با خبرنگاران افزود: انتخاب رشته برای رشته های با آزمون و بدون آزمون این دانشگاه از ساعت 14 روز شنبه (10 مرداد) از طریق پایگاه اینترنتی مرکز آزمون آغاز شده و تا پایان روز سه شنبه (20 مرداد) ادامه می یابد.

وی افزود: دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی نیز از روز شنبه (10 مرداد) بر روی سایت مرکز آزمون قرار خواهد گرفت.

به گفته معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، این امکان وجود دارد که 795 هزار و 991 داوطلب آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با توجه به کد رهگیری صادرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور بر اساس علاقه مندی و نمره آزمون خود در رشته های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب رشته کنند.
علوی فاضل تصریح کرد: هر داوطلب حداکثر می تواند 20 رشته محل را از گروه مورد نظر در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته انتخاب کرده و همچنین علاقه مندی خود را به رشته گروه های هنر و زبان خارجی اعلام کنند.

وی گفت: امکان ویرایش انتخاب رشته تا آخرین روز و بدون محدودیت برای داوطلبان با استفاده از شناسه ای که از دانشگاه آزاد دریافت کرده اند ، وجود دارد.

وی توضیح داد: ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های با آزمون برای 430 رشته محل نزدیک به 51 هزار نفر است که از این میزان بیشترین تراکم و رقابت در رشته های علوم پزشکی است.

به گفته معاون دانشگاه آزاد، ظرفیت پذیرش برای 4 رشته اصلی گروه علوم پزشکی شامل دکتری حرفه ای، داروسازی، دندانپزشکی و دامپزشکی در مجموع هزار و 500 نفر است.

علوی فاضل در عین حال خاطرنشان کرد: باتوجه به مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، دانشگاه آزاد اسلامی مجوز 120 دانشجوی علوم پزشکی در 4 رشته عنوان شده را از طریق یک کد رشته مجزا و مانند پردیس دانشگاه های دولتی دارد.**سهمیه بسیجی فعال

علوی فاضل از برقراری سهمیه برای بسیجیان فعال در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و افزود: بسیجیان فعال می توانند با دریافت کد رهگیری 12 رقمی از پایگاه های بسیج به سایت مرکز آزمون مراجعه و از سهمیه بسیجی فعال برای انتخاب رشته استفاده کنند.** نتیجه آزمون دوره دکتری تخصصی نیمه دوم شهریور اعلام می شود

وی در ادامه با بیان اینکه بیش از 111 هزار نفر در 285 رشته - گرایش شرکت کردند، گفت: از روز 23 خرداد اسامی چند برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در این دوره ها اعلام شد و نتیجه نهایی داوطلبان در نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

معاون دانشگاه آزاد ظرفیت پذیرش در دکتری تخصصی را در حدود 12 هزار نفر عنوان کرد و درباره رشته های دکتری پژوهش محور اظهار داشت: داوطلبین براساس معدل 18 برای رشته های علوم انسانی و 17 برای سایر گروه ها دعوت به مصاحبه شده اند.

علوی فاضل توضیح داد بدلیل ماهیت رشته های پژوهش محور و فرایند مصاحبه این دسته از رشته ها که طولانی تر است، پیش بینی می شود در مجموع و از ظرفیت اسمی 2 هزار و 500 نفر، حداکثر یک هزار و 500 نفر پذیرش شوند.

به گفته وی، از مجموع 179 رشته پژوهش محور، مصاحبه 169 رشته به پایان رسیده و 10 رشته دیگر نیز تا پایان مردادماه مصاحبه شان انجام خواهد شد.


** پذیرش 190 هزار نفر در ارشد

علوی فاضل درباره پذیرش دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز گفت که 560 هزار داوطلب در 125 مجموعه امتحانی با یکدیگر به رقابت پرداختند که از میان آنها مجموعا 190 هزار نفر برای دوره های کارشناسی ارشد پذیرفته می شوند.

به گفته وی نتیجه نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد.

** نحوه پذیرش برای دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی همچنین درباره پذیرش دوره های بدون آزمون این دانشگاه تصریح کرد: داوطلبان برای شرکت در این دوره ها در تمام طول سال می توانند در مقاطع کارد و کارناسی پیوستهو ناپیوسته به پایگاه مرکز آزمون مراجعه و ثبت نام کنند؛ بعد از انتخاب رشته و ثبت نام سند دانشگاهی برای هر داوطلب صادر می شود و وی می تواند به واحد دانشگاهی مربوط مراجعه و تحصیل خود را آغاز کند.

علوی فاضل درباره پذیرش بدون آزمون رشته های کارشناسی ارشد و دکتری توضیح داد: تنها فارغ التحصیلان کارشناسی دانشگاه آزاد می توانند در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام کنند؛ این دسته از وطلبان باید معدل 17 و برای برخی دیگر از رشته ها معدل بالای 18 داشته باشندکه واجد شرایط فارغ التحصیلان ممتاز محسوب شوند.

وی اعلام کرد که 20 درصد از پذیرش دوره های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای فارغ التحصیلان ممتاز کارشناسی این دانشگاه در نظر گرفته شده است.

معاون دانشگاه آزاد تصریح کرد: داوطلبان بدون آزمون مقطع دکتری باید توجه داشته باشند که پذیرش آنها در رشته همجنس و متجانس انجام خواهد شد و تمامی فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی و غیردولتی می توانند در آن شرکت کنند.

علوی فاضل با بیان اینکه 56 درصد از دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند، افزود: در حال حاضر حدود 10 هزار رشته محل در دانشگاه ما یا ظرفیت شان تکمیل نمی شود یا تعطیل شده اند و بسیاری از واحدهای شهرستانی ما با کاهش ظرفیت ثبت نامی مواجه هستند.


** افزایش 15 درصدی شهریه برای دانشجویان جدید الورود

علوی فاضل در پاسخ به سوالی درباره افزایش شهریه دانشگاه آزاد توضیح داد: شهریه ثابت دانشجویان مشغول به تحصیل کنونی افزایش نیافته اما با تصویب هیات امنا، شهریه متغیر این دانشجویان نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش یافته است.

وی اضافه کرد شهریه ثابت و متغیر دانشجویان جدید الورود برای سال تحصیلی 1394-1395 در مجموع 15 درصد افزایش یافته است؛ در حالی که براساس مجوز وزارت علوم دانشگاه ها می توانستند تا سقف 25 درصد افزایش شهریه داشته باشند اما با تاکیدات آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه این افزایش تا 15 درصد اعمال شد.

http://tabnakfarhangi.ir

نوشته شده در شنبه 10 مرداد 1394 ساعت 13:40 توسط : تاپ نیوز | دسته : خبر فرهنگی | 70 بازدید
 • []

 • اگرچه مدت‌ها است دلالان ملک ترکیه در کشورمان، سازهای موافق برای فروش ملک و زمین در این کشور را به ایرانی‌ها کوک کرده اند، اما مقامات اتاق بازرگانی مشترک ایران و ترکیه هشدار می دهند که اقامتی با خرید ملک در کار نیست و این تنها یک دلربایی از دارندگان سرمایه ایرانی است که پول خود را به کشوری آسیایی- اروپایی ببرند.

  به گزارش خبرنگار تابناک اقتصادی، این روزها شبکه های متنوع ماهواره ای پر شده از آگهی هایی که فروش ملک در ترکیه را تبلیغ می کنند و تلاش دارند تا سرمایه های ایرانی را یکبار دیگر به سمت کشورهایی ببرند که در سر، سودای سرمایه گذاری برای رونق بازار زمین و مسکن خود را دارند.

  کمتر کسی فراموش کرده است که روزی دوبی، جولانگاه امنی برای دلالانی بود که سرمایه های ایرانی را به خود جذب کرده و دوبی را در ملک و زمین، دوبی کردند اما همین افراد بعد از مدتی، رویای اقامت و خرید ملک در دوبی را سرابی بیش ندیدند و متوجه شدند که آنچه که در این کشور دنبال می‌کرده اند، تنها یک آگهی تبلیغاتی بوده است.

  اما این سریال گویا تمامی ندارد. اکنون افرادی هستند که به سمت کلاه گذاشتن بر سر مردم و دارندگان سرمایه ایرانی برای خرید ملک در ترکیه را مناسب دیده و به این سمت می روند که باید مردم را به خرید ملک‌های رویایی در ترکیه از آنتالیا و آنالیا گرفته تا استانبول و کوش آداسی تشویق کنند.

  در این میان، البته مسئولان اتاق بازرگانی مشترک ایران و ترکیه می‌گویند که این سرابی بیش نیست و ترکیه به هیچ خریداری بابت خرید ملک، اقامت دائم نمی دهد؛ بنابراین باید به افرادی که سودای اقامت با خرید ملک آن هم قسطی و با شرایطی این چنینی را دارند، هشدار داد که این راه سرانجامی ندارد.

  این در شرایطی است که ملک‌هایی که به صورت آگهی های تبلیغاتی در شبکه‌های ماهواره‌ای نمایش داده می‌شود، به گفته مقامات اتاق بازرگانی مشترک ایران و ترکیه، تنها یک تصویر سه بعدی است که با کامپیوتر طراحی شده و فرد می تواند با پرداخت مبلغی، یک واحد از آپارتمان تصویرسازی شده را خریداری کند اما اینکه آپارتمان به وی داده شود یا نه، موضوعی است که به طور قطع باید صحت و سقمش را به دقت پیگیری کرد.

  برخی کارشناسان هم می گویند که قانون فروش ملک به اتباع خارجی در ترکیه اصلاح شده است و در آن شهروندان ایرانی نیز همانند سایر اتباع خارجی می‌توانند در آن قسمت از اراضی و املاک ترکیه که فروش آن برای خارجیان مجاز است، به خرید ملک و یا زمین اقدام کنند.

  آنان می افزایند: در برخی از این سایت‌ها نیز وعده داده شده است که برای خریداران ملک در ترکیه می توانند علاوه بر اقامت دائم، گذرنامه ترکیه ای نیز اخذ کنندکه این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد و از نظر قانونی چنین چیزی در ترکیه ممکن نیست. گذرنامه در هر کشوری صرفا به شهروندان آن کشور داده می شود و لذا بدون کسب مجوز شهروندی ترکیه که آن هم شرایط خاص خود را دارد، امکان اخذ گذرنامه کشوری از جمله ترکیه برای اتباع بیگانه ممکن نیست.

  در ترکیه مجوز اقامت برای کار یا تحصیل و آن هم تحت شرایطی خاص صادر می شود و پدران و مادران دانشجویان رسمی در دانشگاه‌های ترکیه نیز تحت شرایطی می توانند با ارائه مدارک و مستندات لزوم همراهی آنها به فرزندانشان در حین تحصیل، از اداره اتباع بیگانه شهربانی ترکیه مجوز اقامت محدود دریافت کنند.

  مجوز کار نیز برای آن دسته از سرمایه گذارانی که با انتقال سرمایه مشخصی به ترکیه شرکتی به نام خود در این کشور به ثبت می رسانند، صادر می شود و این افراد می توانند با استناد به فعالیت شرکت خود در ترکیه ملک، دفتر و محل کار برای خود خریداری کنند.

  علاقمندان می توانند قوانین و مقررات و شرایط اعطای اقامت برای اتباع خارجی را نیز از تارنمای رسمی اداره کل اتباع بیگانه شهربانی ترکیه که به زبانهای انگلیسی و ترکی استانبول به وضوع تبیین شده، بررسی کنند و نسبت به کسب مجوز اقامت کاری و یا دانشجویی در این کشور بدون نیاز به شرکتهای واسطه در این زمینه اقدام کنند.

  در این میان، آنگونه که فعالان اقتصادی می گویند: با اجرایی شدن این قانون، در برخی موارد استثنایی فروش ملک در ترکیه به اتباع 183 کشور آزاد شده است. ترکیه پیشتر به آن دسته از اتباع خارجی که کشورهای آنها اجازه خرید ملک به شهروندان ترکیه در کشورهای خود نمی دهند، اجازه خرید ملک در این کشور نمی داد.

  در بخشنامه ای که به منظور تعیین شرایط و چگونگی فروش ملک به خارجیان به تصویب هیات دولت ترکیه رسیده است، فروش ملک به اتباع چین و رژیم صهیونیستی با محدودیتهایی امکان پذیر شده ولی اتباع اروپایی و کشورهای عربی در خرید ملک از ترکیه تابع هیچ شرطی نخواهند بود.

  به موجب این قانون که در واقع اصلاح قانون قبلی فروش ملک به خارجیان است، حداکثر فروش ملک از 2.5 هکتار به 30 هکتار افزایش داده شده است و به هیات دولت اجازه می دهد تا این متراژ را به میزان دو برابر نیز افزایش دهد. ولی میزان فروش ملک به خارجیان در محدوده هر شهر نباید از 10 درصد میزان ملک های در مالکیت خصوصی آن شهر تجاوز کند.

  نکته مهم دیگری که در قانون جدید پیش بینی شده، حذف کسب نظر از وزارت امور خارجه ترکیه در فروش ملک به خارجیان می باشد. در قانون قبلی برای فروش ملک به خارجیان، اعلام نظر وزارت امور خارجه ترکیه یکی از شرایط الزامی بود.

  همچنین در قانون قبلی فروش ملک به خارجیان در محدوده های نزدیک به مناطق نظامی ممنوع بود که در قانون جدید با کسب مجوز لازم از مراجع مربوطه امکان پذیر شده است.

  فروش ملک به خارجیان در برخی مناطق ترکیه از هم اکنون به بیش از 10 درصد رسیده و لذا تصویب و اجرایی شدن این قانون نیز فرصت جدیدی برای خریداران خارجی ایجاد نخواهد کرد.

  مهمترین مناطقی که تاکنون اتباع خارجی کشورهایی که مطابق اصل متقابل در ترکیه ملک می خریدند و اکثر آنها را اروپائیان تشکیل می‌دادند، مناطق توریستی آنتالیا در جنوب و موغلا در جنوب غربی ترکیه است

  tabnak.ir

  نوشته شده در شنبه 3 مرداد 1394 ساعت 20:35 توسط : تاپ نیوز | دسته : | 60 بازدید
 • []

 •  

  پس از پایان مذاکرات ایران با 5+1 و حصول توافق، جو خاصی در کشور ایجاد شده و به نظر می رسد جامعه خود را برای کاهش قیمت ها آماده کرده است و جامعه انتظار دارد، در روزهای آینده، قیمت اجناس با سرعت کاهش داشته باشد.

  به گزارش «تابناک»، شاید نکته ای که باعث بالا رفتن توقعات مردم شده، این است که در روزهای منتهی به توافق، انتظارات مردم توسط خود مسئولان بالا رفته است، حال آنکه حتی در روزهای گذشته، بهای دلار و سکه نیز جهش افزایشی داشته اند، و تقریبا هیچ یک از کالاهای اساسی ارزان تر نشده است.
  غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی در گفت و گو با تابناک درباره این موضوع اظهار داشت: اینکه ما از توافق انجام شده یک انتظار عجیب و غریبی ایجاد کنیم، کار کاملا اشتباهی است. توافق تنها توانسته از خرابتر شدن اوضاع جلوگیری کند؛ بنابراین، اینکه مردم انتظار داشته باشند، همه چیز یکباره ارزان خواهد شد، تصور نادرستی است، ولی امکان گران شدن اجناس هم کم است.

  این نماینده مجلس گفت: نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که ما بتوانیم از این توافق فرصتی ایجاد کنیم تا بتوانیم، اقتصاد کشور را تقویت کنیم. ما همه فرصت های قبلی خود را کشتیم و از بین بردیم. این توافق فرصتی را ایجاد می کند تا عقلایی درباره این موضوعات تصمیم گیری گنیم.

  این عضو کمیسیون برنامه و بودجه افزود: باید از این فرصت استفاده کنیم و کشور را به سمتی ببریم که اگر زمانی باز چنین مشکلاتی پیش آمد، مانند گذشته دچار بحران نشویم. اینکه ما بیاییم و از این توافق توقعاتی را ایجاد کنیم که همه چیز ارزان خواهدشد، همه شاغل می شوند و کشور به رفاه کامل خوهد رسید اینها چیزهای خوبی نیست و آسیب زا خواهد بود.

  وی گفت: ایجاد توقعات بی حد و حصر، یک خطای استراتژیک دیگر است. در طول این زمان که تحریم ها اعمال شد، چون ما فرصت کافی نداشتیم و یکباره این تحریم ها اعمال شد، نتوانستیم کاری از پیش ببریم؛ اما این توافق یک تنفس ایجاد می کند تا بتوانیم اوضاع خودمان را سامان دهیم و اقتصادمان را قوی کنیم.

  این نماینده با اشاره به این موضع که در گذشته همه اقتصاد را مرتبط با تحریم جلوه کرده اند، گفت: من به شخصه این گونه فکر نمی کنم که دولت همه چیز را وابسته به تحریم کرده است، اما دولت به این دلیل این مسائل را عنوان می کرد که بفهماند اوضاع خیلی خوب نیست و با این توافق بتواند فرصت لازم را برای کشور برای جبران ایجاد کند.

  این نماینده گفت: هم اکنون نیز ما باید بتوانیم برای پسا توافق هم برنامه مناسبی داشته باشیم، زیرا وضعیت می تواند از قبل از توافق هم بدتر شود، خود این منابع بسیار خطرناک است، و اگر دولت بخواهد به این منابع دست درازی و این منابع را در بخش جاری هزینه کند، خسارات بسیار زیانباری به بار خواهد آورد.

  جعفرزاده گفت: این پولها باید بلوکه شود و نباید اجازه بدهند که این پولها به سرعت وارد اقتصاد کشور شود. دشمن ما دشمن دغلی است و اگر بخواهد باز هم رفتارهای گذشته خود را تکرا کند، ما باید آمادگی این را داشته باشیم که بتوانیم با آن مقابله کنیم

  http://www.tabnak.ir

   

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در شنبه 3 مرداد 1394 ساعت 20:25 توسط : تاپ نیوز | دسته : | 61 بازدید
 • []

 • بابک جهانبخش، مهدی یراحی، مازیار فلاحی، محسن یگانه و... مرداد 94 بر روی صحنه می‌روند.
  به گزارش تابناک فرهنگی و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سال 94 آلبوم‌های متعددی که برخی خوانندگانشان پس از مدتها اثر خود را منتشر کرده‌اند بالاخره به برگزاری کنسرت مهم رسیدند و بعد‌از عید‌فطر قرار است به دیدار مخاطبان خود بروند و توقعاتشان را بر روی صحنه بر‌آورده کنند که البته تعدادی از آنها به پایتخت بسنده نکرده‌اند.

  * 30 و 31 تیر شهرام ناظری در زنجان و اراک

  ناظری که وی را شوالیه آواز ایران می‌خوانند بعد از عید سعید فطر عیدانه خود را در شهرستان زنجان،‌ اراک اجرا خواهد کرد.

  این برنامه‌ها با همراهی گروه مولوی و قطعات «من چه می‌دانم»، «شیدا شدم»، «راست بگو نهان مکن»،‌«قفل زندان»، «زمستان» و قطعات شورانگیز کردی انجام خواهد شد.

  این کنسرت‌ها 30 تیرماه در سالن انقلاب شهرستان زنجان،‌31 در سالن طوفان اراک و 2 مرداد در سالن کارگران بجنورد برگزار خواهد شد.

  * 30 تیرماه مجید خراطها با رونمایی دومین آلبوم

  خراطها که پس از کنسرت‌ها متعددی که در شهرستان‌ها داشته است تصمیم به اجرای دومین آلبوم خود دارد. وی در این کنسرت قرار است از اولین ویدئوی تصویری خود رونمایی کند.

  این کنسرت روز سه‌شنبه 30 تیرماه در دو سانس سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی با بلیت‌های 45 تا 115 هزار‌تومان برگزار خواهد شد.

  * 1‌ مرداد‌ماه علیرضا قربانی با قطعات ماندگارش در گرگان

  قربانی به مناسبت ایام خجسته عید‌سعید فطر، کنسرت خود را به همراهی سامان صمیمی،‌میثم مروستی،‌ بهنام ابو‌القاسم، بهتاش ابو‌القاسم، نیلوفر محبی، آتنا اشتیاقی برگزار خواهد کرد.

  این کنسرت در روز پنجشنبه یکم مرداد در دو سانس 18:30، 21:30 در تالار فخر‌الدین اسعد گزگانی برگزار شود.

  * 1‌ مرداد سعید شهروز پس از یکسال‌و‌نیم وقفه

   سعید شهروز که از دی ماه 92 اجرایی نداشته پس از یکسال‌و‌نیم وقفه به روی صحنه خواهد آمد. وی در این مدت که رهبر ارکستر خود میلاد فاضلی را از دست داده،‌ میلاد مجذوب را جایگزین و وعده انتشار آلبوم خود را شهریور سال جاری اعلام کرده است.

  این کنسرت روز پنجشنبه اول مرداد ماه و تنها در یک سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی با بلیت 35 تا 115 هزار‌تومان برگزار خواهد شد.

  * 6‌مرداد علی عبد‌المالکی «مخاطب خاص» را فریاد می‌زند

   عبد‌المالکی دومین اجرای خود را با آلبوم جدیدش قرار است برگزار کند. علاوه بر آن تک ترک  و سروپرایز‌‌هایی هم وعده که اجرای مردادش را متفاوت خواهد کرد.

  این کنسرت رو سه‌شنبه 6‌مرداد در دو سانس با قیمت 40 تا 100‌هزار تومان در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار خواهد شد.

  * 4 و 8 مرداد سیروان خسروی در شب تولدش با اجرایی آکوستیک

  خسروی مدتی قبل خبر همکاری خود را با شرکت «اکس» را در صفحات اجتماعی خود منتشر کرد و پس از آن خبر برگزاری کنسرتی با پشتیبانی «اکس‌بلک» را داد.

  سیروان خسروی که آخرین کنسرت خود را خردادماه در تهران برگزار کرده بود بنا دارد که این کنسرت را در 4 مرداد و 8 مردا مجدداً در سالن میلاد نمایشگاه با بلیت‌های 35 تا 115‌هزار‌تومانی اجرا کند.

  * 9‌ مرداد بازگشت مهدی یراحی بعد‌از مدتها انتظار با «مثل مجسمه» 

  مهدی یراحی سومین آلبوم خود را در 4‌تیرماه منتشر کرد. وی که کنسرت خود را با اجرای این آلبوم و برخی قطعات خاطره‌انگیزش اجرا خواهد کرد. آلبوم «منو رها کن»، «امپراطور» را در کارنامه دارد.

  این کنسرت روز جمعه 9‌مرداد‌ماه طب دو سانس در سالن میلاد بر روی صحنه خواهد رفت.

  * 13 مرداد حضور مجدد مازیار فلاحی در پایتخت 

  مازیار فلاحی سال گذشته کنسرتش را در پایتخت اجرا کرد و پس از آن به شهرستانهای مختلف برای اجرای برنامه سفر کرد و از زمستان 93 این اولین حضورش در تهران است. وی همچنین بزودی خود را برای اجرا در سوئد، آلمان،‌انگلستان، با شعار «عشق را پایانی نیست» آماده می‌کند
  .
  این کنسرت در سه‌شنبه 13 مرداد طی دو سانس با بلیت 35 تا 115‌هزار تومان در سالن میلاد نمایشگاه برگزار خواهد شد.

  * 22 مرداد حمید عسگری «از عشق» می‌گوید

  حمید عسگری پنجمین آلبوم خود را در خرداد ماه منتشر کرد. این آلبوم که قرا ربود در کنسرت اردیبهشت ماه وی اجرا شود به تأخیر افتاد و به ناچار دو قطعه آن در کنسرت قبل از انتشار اجرا شد.

  اکنون عسگری برای کنسرت مرداد‌ماهش علاوه بر آلبوم «از عشق» قطعات خاطر‌انگیز خود را اجرا خواهد کرد.

  این کنسرت روز پنجشنبه 22‌مرداد در دو سانس سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی با بلیت 40 تا 120‌هزار‌تومان روی صحنه می‌رود. و روز شنبه و یکشنبه 27 و 28 تیر در کرمانشان اجرا خواهد داشت.

  * 29‌ مرداد بابک جهانبخش پس از دو‌ماه بر روی صحنه

  جهانبخش که دو ماه گذشته با درخواست استراحت از مخاطبان از فضای اجرا دور شده بود دوباره با قطعات جدید بر روی صحنه خواهد رفت کنسرت وی 29 و 30 مرداد طی چهار سانس در سالن میلاد نمایشگاه برگزار خواهد شد.

  * 30‌ مرداد‌ماه محسن یگانه با اجرای «نگاه من»

  محسن یگانه که جُنگ آخر خود را «حباب» معرفی کرده با جُنگ «نگاه من» دوباره به دنیای موسیقی بازگشت. وی قرار است در این کنسرت تمام قطعات «نگاه من» همراه با قطعات میکس جُنگ‌های قدیمی و همچنین تمام قطعات هیئت تمام جُنگ‌هایش را اجرا کند.

  تور کنسرت‌های وی از 31‌تیر در دهکده زاینده‌رود، 6و7 مرداد در رشت 8 مرداد در اصفهان،‌11،‌12، 13‌مرداد در شیراز، بعد در آستارا، رامسر، ‌ایلام، بوشهر، کرمان، رفسنجان، سیرجان است و پس‌ازآن د شهریور برای اولین بار در چهار شهر کانادا با هواداران ایرانی دیدار خواهد کرد. کنسرت تهران یگانه 31 مرداد در تالار وزارت کشور طی دو سانس اجرا خواهد شد.

  * 31 مرداد کامران رسول‌زاده و «مورت ککیلی» در ترکیه 

   کامران رسول‌زاده خواننده پاپ و مورات ککیلی خواننده ترکیه‌ای در استانبول ترکیه به روی صحنه خواهند رفت.

  این برنامه که به همت بخش خصوصی و با حمایت و صدور مجوز از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد برگزار می‌شود. این کنسرت 31 مرداد در سالن کنگره خلیج به روی صحنه می‌رود.

  * بنیامین بهادری در تورهای خارج از کشور 

  بنیامین بهادری هم که 24 تیرماه آلبوم «بنیامین 94» خود را راهی بازار کرده است تور کنسرت‌های خود را در 15 شهر که 13 شهر آمریکا و 2 شهر کانادا است را شروع کرده و 23 تیرماه راهی آمریکا شده است.

  وی قرا راست عیدانه عید فطر را در شهر «سن خوزه» و 25 جولای در لس‌آنجلس اجرا کند.

  گفتنی است تاریخ سایر اجراهای وی هنوز مشخص نشده است.

  http://tabnakfarhangi.ir

  برچسب‌ها: کنسرت,خبر فرهنگی
  نوشته شده در شنبه 3 مرداد 1394 ساعت 18:43 توسط : تاپ نیوز | دسته : | 51 بازدید
 • []

 • شما می‌توانید لیستی از نشریات مورد علاقه خود را تهیه کنید تا هر روز با مراجعه به آن، فقط آنها را مشاهده کنید. برای قرار دادن یک نشریه در لیست منتخب‌هایتان، بر روی آیکون "افزودن به منتخب" که در شکل بالا مشخص شده است. کلیک کنید. قرمز شدن آیکون قلب سمت چپ نشریه به این معنی است که این نشریه به لیست منتخب‌های شما اضافه شده است. برای حذف نشریه از لیست منتخب‌ها کافیست دوباره بر روی آیکون قلب قرمز سمت چپ نشریه کلیک کنید. با خاکستری شدن این آیکون، نشریه از لیست حذف خواهد شد

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در پنجشنبه 21 خرداد 1394 ساعت 14:09 توسط : تاپ نیوز | دسته : | 58 بازدید
 • []

 • برچسب‌ها: ,
  نوشته شده در دوشنبه 28 خرداد 1397 ساعت 18:09 توسط : تاپ نیوز | دسته : | بازدید


 • صفحه قبل 1 ... 16 17 18 19 صفحه بعد
  سفارش تبليغات
  سفر به ترکیه | فرش کاشان | آژانس هواپیمایی | منزل مبله شیراز | دستگاه فلزیاب | کفسابی | فلزیاب دست ساز | هتل و اقامت | دیاگ | میز کانتر | گیت کنترل تردد | نوبت دهی پزشکان شیراز | هاست ارزان | پاپ آپ نمایشگاهی | فلزیاب | دکتر نوروزیان | فلزیاب | منزل مبله شیراز | لباس هندی | سفر به تایلند| ثبت شرکت | فلزیاب | راهنمای سفر | سفر به گرجستان | منزل مبله شیراز | فلزیاب | سفر به روسیه | محمد دبیری
  X
  تبليغات